Opinie Klientów

1. IBC SERVICE Olesz Jacek

IBC SERVICE Olesz JacekPragnę udzielić referencji Spółce IR Consulting, która profesjonalnie oraz terminowo wykonała usługę związaną z przygotowaniem oraz realizacją projektu unijnego.


więcej...

2. "Ada-Music" Kręcichwost Spółka Jawna

"Ada-Music" Kręcichwost Spółka JawnaDzięki współpracy z IR CONSULTING projekt, pomimo szerokiego zakresu rzeczowego oraz dużego stopnia trudności zrealizowany został szybko i sprawnie.

 
więcej...

 3. Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o.

Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o.Mamy przyjemność zarekomendować firmę IR CONSULTING S.C. Izabela Żelichowska, Renata Spadło jako solidnego, rzetelnego i kompetentnego partnera biznesowego z dużą wiedzą i doświadczeniem.

więcej...

4. KAPITOL Sp. z o.o.

KAPITOL Sp. z o.o.W imieniu Spółki Kapitol pragnę polecić firmę IR Consulting wszystkim przedsiębiorcom, którzy zamierzają realizować inwestycje rozwojowe.

 
więcej...

5. Firma Usługowo – Handlowa AKRA II Małgorzata Wróbel

Firma Usługowo – Handlowa AKRA II Małgorzata WróbelPolecam firmę IR Consulting wszystkim podmiotom starającym się o dofinansowanie projektów inwestycyjnych, jako kompetentnego i profesjonalnego specjalistę z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania.


więcej...

6. ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.W imieniu ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. polecamy współpracę z
IR CONSULTING S.C. z uwagi na fakt, iż jest to sprawdzony, wiarygodny, gwarantujący rzetelność i efektywność podejmowanych działań oraz wysoką kulturę współpracy i godny zaufania Partner, na którym w trakcie wspólnych działań nigdy się nie zawiedliśmy.

więcej...

7. ART FACE Gabinet Medycyny Estetycznej Aneta Murawiejska-Ptak

Do zadań IR Consulting należała analiza możliwości finansowania projektu ze środków unijnych, wybór właściwego programu oraz przygotowanie wniosku o dofinansowanie wraz z załącznikami.

więcej...

8. AVIOMECHANIKA Sp. z o.o.

AVIOMECHANIKA Sp. z o.o.Na szczególną uwagę zasługuje jakość usług świadczonych przez IR Consulting, a przede wszystkim profesjonalizm, terminowość oraz pełne zaangażowanie pracowników firmy
w cały proces realizacji projektu.

 więcej...

9. BIELMEC – Obróbki Sterowane Cyfrowo Sp. z o.o.

BIELMEC – Obróbki Sterowane Cyfrowo Sp. z o.o.Solidność, rzetelność i kompetencje pracowników Firmy IR Consulting S.C. przyczyniły się do naszego wspólnego sukcesu, jakim jest projekt sfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 więcej...

10. Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane „INREM” Krzysztof Dyduch

Opracowany przez Zespół Doradczy wniosek o dofinansowanie został pozytywnie zweryfikowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, dzięki czemu pozyskałem dotację z Unii Europejskiej.

więcej...

11. ENERGIA SYSTEM Sp. z o.o.

ENERGIA SYSTEM Sp. z o.o.Niewątpliwie atuty Firmy IR Consulting to fachowe podejście do zagadnień z zakresu dotacji unijnych, jak również zaangażowanie w prace nad projektem.

więcej...

12. HAMANA Sp. z o.o.

HAMANA Sp. z o.o.W imieniu Spółki HAMANA z przyjemnością pragnę zarekomendować Spółkę
IR Consulting z Bielska-Białej, dzięki której pozyskaliśmy dotację z Unii Europejskiej.

 

więcej...

13. HEWALEX S. z o. o. S. k.

HEWALEX S. z o. o. S. k.Pracownicy firmy consultingowej wykazali się profesjonalizmem, zaangażowaniem
w prace nad projektami oraz specjalistyczną wiedzą z zakresu dotacji unijnych.

więcej...

14. HODER S.C. Hoder Stanisław, Adamaszek-Hoder Anna

14 hoderW przyszłości w dalszym ciągu zamierzamy współpracować z Firmą IR Consulting i bez wahania rekomendujemy ją jako skutecznego i profesjonalnego Partnera, dla którego jakość usług i potrzeby klienta zawsze stawiane są na pierwszym miejscu.

 

 więcej...

15. JAREM Marek Jarczak

W trakcie realizacji całego przedsięwzięcia ściśle współpracowaliśmy z firmą IR Consulting, która wykazała się znakomitą znajomością procedur, profesjonalizmem oraz terminowością.

więcej...

16. KUFIETA Krzysztof i Sebastian Kufieta Spółka Cywilna

KUFIETA Krzysztof i Sebastian Kufieta Spółka CywilnaW kolejnym okresie programowania zamierzamy kontynuować współpracę z firmą IR CONSULTING, bowiem gwarantuje ona wysoki poziom profesjonalizmu i sukces
w aplikacji o środki z UE.

więcej...

17. NZOZ Przychodnia sportowo-rehabilitacyjna "ZDROWIE"

Przychodnia sportowo-rehabilitacyjna "ZDROWIE"Współpraca z IR Consulting, zarówno na etapie sporządzania dokumentacji aplikacyjnej, realizacji projektu, jak i jego rozliczenia przebiegała bezproblemowo, przy zachowaniu najwyższej staranności i dbałości o poprawność składanej dokumentacji.

 

 więcej...

18. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS-KRUSZ

Firma consultingowa opracowała kompleksowo dokumentację aplikacyjną w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Działanie 3.1.1 Infrastruktura zaplecza turystycznego/przedsiębiorstwa.

więcej...

19. TWIST Sp. z o.o.

TWIST Sp. z o.o.Dzięki sprawnej wymianie informacji pomiędzy zespołem I.R. Consulting S.C. a naszą firmą cały proces opracowania wniosku o dotację, a następnie realizacja inwestycji przebiegały sprawnie i terminowo.

 

więcej...

20. Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne „Alma Service Eko” Józef Osiewicz

Firma „IR Consulting” sprawdziła się jako solidny i odpowiedzialny partner, czego dowodem jest wyłonienie naszego projektu do dofinansowania w październiku 2009 r.

więcej...

21. AUTO DESIGN Spółka Cywilna I. Skornóg, R.Olszewski, N.Kwiatkowski

AUTO DESIGN Spółka Cywilna I. Skornóg, R.Olszewski, N.KwiatkowskiEfektem współpracy z firmą IR Consulting S.C. była profesjonalnie przygotowana dokumentacja aplikacyjna, która zaowocowała pozyskaniem środków z Unii Europejskiej w ramach RPO WSL 2007-2013.

 

więcej...

22. Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A.

Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A.IR Consulting sprawdziło się jako solidny i odpowiedzialny partner, czego dowodem są wyłonione do dofinansowania powyższe projekty naszej firmy.

więcej...

23. Centrum Rehabilitacji J.W. Moskal Spółka Jawna

Współpraca z Firmą IR Consulting przebiegała pomyślnie w związku z czym pragniemy zarekomendować ją jako rzetelnego partnera i profesjonalnego doradcę w zakresie Funduszy Unijnych.

więcej...

24. Przedsiębiorstwo Handlowe „FATEX” Folwarczny Andrzej

Zespół IR Consulting cechuje solidność, terminowość i rzetelność. Ich profesjonalna obsługa zaowocowała pozyskaniem dla naszej firmy dotacji z Unii Europejskiej.

więcej...

25. FOX FITTINGS Sp. z o. o. Sp. k.

FOX FITTINGS Sp. z o. o. Sp. k.Uprzejmie informujemy, iż firma IR Consulting S.C. z siedzibą w Bielsku-Białej jako specjalista do spraw dotacji unijnych okazała się solidnym doradcą przy pozyskaniu zewnętrznego finansowania dla naszej firmy.

 

więcej...

26. GAWRA Sp. z o.o.

GAWRA Sp. z o.o.Współpracując z IR Consulting S.C. pozyskaliśmy dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w kwocie 749 tys. zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

więcej...

27. Hi-Fi Studio - Karol Zieleźnik

Hi-Fi Studio - Karol ZieleźnikFirma consultingowa opracowała dokumentację aplikacyjną, monitorowała i kontrolowała pod kątem zgodności z procedurami i wymogami unijnymi realizację inwestycji oraz przeprowadziła rozliczenie projektu.

 

 

więcej...

28. Zakład Przetwórstwa Drobiu „MARICA” Spółka Jawna

Zakład Przetwórstwa Drobiu „MARICA” Spółka JawnaZ.P.D. „MARICA” wyraża uznanie dla konsultantów firmy IR Consulting, którzy są fachowcami o bardzo dużej wiedzy zarówno merytorycznej, jak i praktycznej, gwarantującej wysoki poziom świadczonych usług.

 

 

 więcej...

29. META INTERNATIONAL Sp. z o.o.

META INTERNATIONAL Sp. z o.o.Aktualny zakres działalności obiektu to również zasługa Firmy IR CONSULTING, która jako specjalista z zakresu doradztwa finansowo-ekonomicznego pomogła uzyskać naszej Spółce środki unijne na realizację przedsięwzięć inwestycyjno-rozwojowych.

 więcej...

30. Mirotrans Sp. z o.o.

Mirotrans Sp. z o.o.Cały okres współpracy przebiegał bez zastrzeżeń, a firma IR Consulting wykazała się dużym doświadczeniem, wiedzą merytoryczną i służyła fachową pomocą i poradą.

więcej...

31. PLATON Sp.z o. o.

PLATON Sp.z o. o.Współpraca z IR Consulting, pomimo znacznej odległości, przebiegła bezproblemowo
i przy zachowaniu najwyższej staranności i dbałości o poprawność składanej dokumentacji.

więcej...

32. POLSPORT S. A.

POLSPORT S. A.Współpraca z IR Consulting pozwoliła Spółce POLSPORT pozyskać dofinansowanie ze środków unijnych na cele rozwojowe firmy w wysokości 85,5 tys. zł.

 więcej...

33. REDOR Sp. z o.o.

REDOR Sp. z o.o.Firma sprawdziła się jako solidny i rzetelny partner, czego dowodem są wyłonione do dofinansowania powyższe projekty naszej Spółki oraz pozyskane środki zewnętrzne.

 

więcej...

34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „REMBUD” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „REMBUD” Sp. z o.o.Dzięki wsparciu IR Consulting, polegającemu na przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego
z działania 1.2.2 Małe i Średnie przedsiębiorstwa uzyskaliśmy dotację w wysokości
425 910 zł.

więcej...

35. P.P.H.U. „GAYA” Sowa Andrzej

Doświadczenie i profesjonalizm pracowników firmy consultingowej przyczyniło się do pozyskania dotacji
w wysokości 120 000 zł, w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

więcej...

36. Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej Sp. z o. o.

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej Sp. z o. o.Zespół firmy consultingowej w relatywnie krótkim czasie sporządził profesjonalny biznes plan przedsięwzięcia, który stanowił niezbędny element do pozyskania współfinansowania inwestycji.

 

więcej...

Strona kojarzona ze słowami: ekonomiczno-finansowe, fundusze unijne, Dotacje unijne, Biznesplan, analiza finansowa, IR Consulting, Bielsko-Biała, Bielsko unia, Fundusze bielsko, biznesplany bielsko, dotacje bielsko


Copyright © IRConsulting.pl
Site by Mediani.pl & intMar.eu